Serdecznie Witamy!

Nasza Praktyka od 1997 r. zajmuje się kompleksową opieką stomatologiczną. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona  pacjentów, którym  oferujemy  profesjonalne, bezbolesne i bezstresowe leczenie stomatologiczne.

w

U nas każdy traktowany jest indywidualnie i otrzymuje osobisty plan leczenia, dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań. Wizytę zawsze rozpoczynamy  od rozmowy, podczas której  wyjaśniamy nurtujące pacjenta wątpliwości.

Dbamy o Ciepłą i Rodzinną atmosferę, którą tworzy idealnie zgrany zespół lekarzy: lek. stomDorota Sieradzka, lek. med. lek. dent. Marcin Sieradzki i lek. dent. Paweł Sieradzki.

Ustawiczne szkolenie i podnoszenie kwalifikacji pozwala nam zaoferować Państwu pełen zakres usług stomatologicznych, od profilaktyki, przez nowoczesne leczenie endodontyczne, po zaawansowane rekonstrukcje implanto-protetyczne. Łącząc nasze doświadczenie z wykorzystaniemnajnowszych metod leczenia oraz współpracą z godnymi polecenia specjalistami  i doskonałym zespołem techników dentystycznych, możemy podjąć się najbardziej skomplikowanego leczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zabiegów.

ZABIEGI CENNIK